Життя

KontraBASS: клуб, якому судилося відкритися саме на Закарпатті

23 Грудня 2014 11 613

Тим паче, що розташований він під самісіньким кордоном з Європою і поєднав у собі клуб, паб, лаунж, ресторан й терасу

Наприкінці листопада шеф-кухар Ярослав та бармен Василь розповіли нам про свою пристрасть до експериментів у гастрономії та напоях, і анонсували відкриття закладу, де вони ці експерименти планують втілювати повсякчас.

12 грудня це сталося – відкрився KontraBASS. Грайлива назвав відразу ж розлетілася Закарпаттям, адже у ній є легенда та культ кордону, особливостей його перетину та все, що з цим пов’язано. Ну і, звісно ж, музика.

Передувало всьому 2 роки робіт – спершу на папері, тоді з пилкою та молотком в руках.

Почалося усе з ідеї, яка зародилася у голові дизайнера-буддиста Олександра, який вважає простір безкінечним і вправляється з його формами.

Місце підібрали відповідне – під словацьким кордоном: Собранецька 169 А.

Заклад вийшов дуже еклектичним, адже KontraBASS – це і клуб, і паб, і лаунж, і тераса, і кальян-бар, і навіть домашній кінотеатр за бажанням.

Усе розташовано на 2 поверхах: клуб – на першому, чи то навіть під землею (а як же інакше, це ж KontraBASS), а над ним – спершу тераса по обидва боки, яка незабаром запрацює повноцінно ще до приходу весни, а далі зліва – Chill, справа – паб.

Chill є повністю автономною залою з усілякими світловими прибамбасами, зручними диванами як у типовому лаунжі, проектом для перегляду кльових фільмів та можливістю розслабитися під кальян. Ідеальний для закритих вечірок чи тусовок, ну і звісно ж для ранкових Afterparty, які в клубі є обов’язковими.

Паб вирізняється тематичним інтер’єром – столами-вагонетками та стільцями-бочками.

Повертаючись до власне клубу, він розрахований на 300 осіб. Хоча за потреби вмістить і більше: зручні богемні дивани, 2 бари та танцпол – розмістяться усі.

Особливо радимо звернути на бар з написом Duty-free – тут гостять усілякими смачними наливайками за так би мовити контрабандними цінами.

Вечірки у клубі влаштовують щоп’ятниці та щосуботи, діє facecontrol та dresscode.

На відкритті грав Dj Lutique. У найближчих планах – Artem Neba, який стане головним гостем новорічної вечірки (замовляйте столики вже, камон!).

Також у букінг-листі клубу – топові резиденти радіостанції KISS FM, місцеві таланти і не тільки.

Окремо зупинимося на кухні та барі. Ярослав Сусь з командою працюють навіть вночі, аби, скажімо, під час вечірки, якщо вам закортить, ви могли спокійно замовити роли з індички або телятину з стручковою квасолею.

До речі, ці 2 страви дуже радимо скуштувати насамперед. Ми під час дегустації заходилися у задоволенні. Ну і не забувайте про усілякі прибамбаси з молекулярної кухні – згадайте: еспума, структури…

Крім того, у закладі діє "ексклюзивне замовлення", тобто вам готові приготувати будь-яку страву, навіть якщо її нема у меню. Хоч вівсяну кашу о 2 ночі.

З баром все куди простіше: усі коктейлі, а їх сила-силенна, поділені на 2-і умовні групи – короткі та довгі. Ціна на перші – 50 гривень, другі – 70. Нічого не наплутаєте;)

Після прочитання цього тексту та перегляду світлин у вас не залишається іншого вибору, як відкрити для себе KontraBASS і зазирнути всередину. У закладі обіцяють, що там щоразу буде щось нове.

Зробити це можна у будь-який день тижня з 12 дня до 12 ночі, а в п’ятницю та суботу з 12 дня і до 6 ранку.


Ужгород, вул.Собранецька, 169-А

0966000143

Varosh

Фото Олександра Смутка

0 #