Життя

Кафе “Арома”: затишок, краєвиди та смачна випічка

8 Грудня 2014 6 768

В п’яти хвилинах від центральної частини Ужгорода, але подалі від шумних доріг, на Православній набережній розташована невелика затишна кав’ярня. Атмосфера тут тепла і спокійна, а вид з вікна дозволяє насолодитися важливими для Ужгорода місцями: видом на річку Уж та на Покровську (Руську) церкву, яка є однією з пам’яток міста.

Всередині кафе "Арома по-домашньому спокійно і по-справжньому солодко. Тут щодня свіжа випічка. Солодке меню одного дня може відрізнятися від наступного. Однак, коли б ви не завітали у сюди, перед вами буде вибір щонайменше з семи різних видів тістечок.

Поряд з традиційними кавою та чаєм, відвідувачам запропонують скуштувати імбирні напої, "домашні" компоти та два види глінтвейну: червоний та білий.

Атмосфера тут доволі тиха. Грає приємна музика. Затишність закладу всередині надають теплі кольори інтер’єру, а також різноманітні handmade деталі. Власники самі розробляли дизайн, постійно додаючи нові і нові елементи.

В залі з пастельними стінами, великими сонячними вікнами та домашніми полицями хтось забіг випити каву, хтось їсть свій пиріг, а хтось взяв з полиці книгу і читає, попиваючи імбирний напій.

Щоб стимулювати своїх гостей більше читати, власники закладу вигадали акцію: ті клієнти, котрі подарують кафе 2-3 хороші книги, отримають гарячі напої у подарунок. Завдяки цьому, полиці "Арома" доволі швидко заповнюються цікавими виданнями.

Ззовні є затишна зручна тераса, яка особливо популярна в теплі пори року серед молодих мам з візочками.

У меню є різні види тістечок, солоні ситні пироги, десятки видів гарячих і охолоджених напоїв.

Якщо говорити про ціни, то вони відповідають середній ціновій політиці міста:


Текст і фото: Аліса Лавра

0 #