Життя

«Фрілансер по життю»: як Жити, а працювати у вільний час

26 Травня 2019 1 695

Ідея блогу виникла у програміста Євгена Андріканича ще у 2017-му році. Вже тоді розробник мав за плечима 10 років роботи у фріланс-форматі (віддалено  в інтернеті). Сьогодні ідея переросла у готовий продукт – Євген ділиться не тільки власними знаннями з HTML-верстки, а й з особливостями роботи «з дому».

Розповідаємо про нього, блог і трохи про програмування.

– Насамперед ідея виникла через чітке бажання ділитися досвідом з іншими. Спробував себе у виступі на місцевому мітапі (доповідь перед публікою на тему різниці фрілансу від офісу), та в якості персонального вчителя. Але нестача часу через велоспільноту UBC не давали мені змоги сконцентруватися на блозі. Втім, у серпні 2018-го я став батьком чудового малюка і прийняв рішення значно скоротити свої тривалі велоподорожі. Якось у лютому 2019-го, під час прогулянки, моя дружина нагадала мені про ідею блогу і я зрозумів, що цей проект зможу реалізовувати, знаходячись поряд з сином, і в мене є достатньо часу на підготовку. Я почав вивчати питання, закуповувати обладнання, писати сценарії, – розповідає Євген.

YouTube канал «Фрилансер по жизни» буде корисний кожному, кого цікавить тема фрілансу, тим, хто бажає звільнитися від кордонів робочих графіків, керівників та офісних стін.

– Навчитись працювати коли хочеться, а не коли скажуть, з тим, з ким хочеться і там, де зручно – головна моя ідея. Також даю корисні поради для старту і розвитку в IT-сфері. Поради щодо пошуку клієнтів, розподілу пріоритетів між роботою та життям, тощо. Окремий плейлист буде присвячено HTML-верстці. Тут буду публікувати як навчальні відео теоретичного характеру, так і чіткі практичні заняття. В планах висвітлювати досвід інших фрілансерів абсолютно з різних сфер.

Євген каже, що бачить своїми підписниками не тільки молодь, але і людей, які вирішили змінити професію. Людей з віддалених містечок та сіл. Молодих мам, маломобільних людей.

 

Росана Тужанська, Varosh

0 #
# влог # Фрилансер по жизни