Життя

Де припаркувати свій велосипед: Мукачево

22 Липня 2013 7 282

Ми пронишпорили всю центральну частину міста в пошуках найбільш зручних та безпечних велопарковок. Так ми отримали своєрідну карту паркомісць для двоколісних засобів пересування.

У її практичності ми впевнені на усі 100 %, адже в Мукачеві завжди було чимало велосипедистів: раніше більше через зручність, бо не всі мали можливість придбати автомобіль, сьогодні – більше завдяки моді.

Перш ніж перейти до маркування, кілька загальних висновків. Важко сказати, що в центрі Мукачева, який до слова є пішохідним, чимало велопарковок. Скажімо, їх нема біля кінотеатру «Перемога» та драмтеатру, нема і біля центральної бібліотеки, відділку міліції та вже колишнього будинку культури.

Та завдяки компактності розміщення ключових об’єктів у центральній частині міста, велопарковок тут вистачає, і розміщені вони доволі логічно та зручно.

Через те, що велосипеди для мукачівців поки залишаються частиною дозвілля, а не повсякдення, зокрема і робочого, то вільні місця на парковках з нашого списку є завжди.

Отже, перша у нашому списку велопарковка – по обидва боки Ратуші. Це найбільш зручне, безпечне та стильне місце для паркування в центрі Мукачева.

Парковка для велосипедів тут, до речі, прямо під вікнами мера, була завжди. Нещодавно її замінили на стильнішу з кованими ілюстраціями велосипедів.

Залишивши велосипед тут, ви зможете швиденько дістатися найпопулярніших закладів в центрі міста, а також згаданих кіно- та драмтеатру.

Якщо ви поїдете за покупками в район так званого Зеленого ринку та ТРЦ Щодня, то свій велосипед зможете припаркувати зліва від центрального входу до торгово-розважального центру (вулиця Возз’єднання). Велопарковка тут в стилі hi-tech.

Неподалік від цієї, в Старому Пасажі (вулиця Достоєвського), є ще одна, але менша, тому може бути зайнятою в години пік або у вихідні. Але місце розташування її також вигідне та зручне, хоча сама велопарковка – класична.

Якщо ж вам треба дістатися на велосипеді в район ЦУМу, міського відділку міліції (тьху-тьху-тьху, хоча краще на велосипеді, ніж у бобику, погодьтесь), або художньої школи, то можете скористатися однією з двох велопарковок по вулиці Федорова – у провулку до ресторану Мункачі

та на площі перед Православною церквою.

Облишмо відділок міліції, хоча поруч з ним є ще одна велопарковка. Але припустимо, що вам потрібно на пошту, або в банк, або іншу установу чи заклад, який розташований по вулиці Ярослава Мудрого. Хоча не тільки, адже від велопарковки біля входу до магазину «Централ» близько і, скажімо, до центральної бібліотеки.

Остання велопарковка з нашого списку – поруч з поліклінікою, що на вулиці Грушевського, поблизу парку імені Горького.

Ось такий наш список, і ось карта. Тисніть правою кнопкою миші на неї, зберігайте у себе, роздруковуйте або завантажуйте на гаджет і користуйтесь)

Якщо ви знаєте про інші зручні та безпечні велопарковки в центральній частині Мукачева, пишіть у коментарях, і ми додаватимемо їх як до списку, так і на карту.

Ну і наостанок, не забувайте про міцний замок для велосипеда, бо…. самі знаєте, як це буває, навіть у центрі міста.

Дмитро Тужанський, Varosh.com.ua

Фото: Рома Кайман

0 #