Життя

Crystal Lounge: перший кальян-бар в Ужгороді

15 Жовтня 2014 15 203

3 жовтня в Ужгороді відкрився перший та єдиний кальян-бар. Сюди запрошують тих, хто хоче покурити якісний кальян та відпочити.

Як розповів нам власник Crystal Lounge Віталій, до відкриття готувалися близько місяця. Усі ремонтні та дизайнерські роботи він взяв на себе.

– На Західній Україні тільки у нас є такі бренди, як Starbuzz, Hookahfina, Tangiers і тютюн домашнього виготовлення. Такого точно ніхно не пропонує на Закарпатті та у найближчих областях. Усі ці три бренди американські – преміум класу. Ми не працюємо з низькоякісним тютюном, яким переповнений ринок, – каже Віталій.

Стартова ціна кальяну 80 грн., максимальна – 120 грн. До слова, у холодну пору року вам запропонують гарячий кальян. Також є фруктові чаші. У закладі пропонують лише слабоалкогольні напої: пиво та вино. А ще – каву, чай та закуски.

Окремої уваги заслуговують дві тераси з панорамними виглядами на місто.

На відкритті закладу грав DJ Neutrino. За подальше музичне наповнення та атмосферу відповідатиме DJ Stark.

– Музичним наповленням для Crystal Lounge я обрав якісний Deep House і House. Думаю, що це оптимальна музика для закладів лаунж-типу. Також ми плануємо різні тематичні вечірки, акції, розіграші. Навесні обов’язково проводитимемо ROOF PARTY на даху під відкритим небом. З двома такими чудовими терасами це має бути щось справді дуже круте, – каже DJ Stark.

Для постійних клієнтів вже підготували картки на 7% знижку.


Varosh

Фото: Лілія Маланяк

0 #