Життя

City Hostel в Ужгороді: максимум за мінімум

16 Травня 2013 12 126

Європейські мандрівники в один голос скажуть, що хостел – абсолютний must have для кожного міста чи містечка, яке позиціонує себе як туристичне. Оскільки в Ужгороді сегмент доступного та комфортного розміщення приїжджих не надто багатий, поява хостелу на тридцять шість ліжко-місць в самому центрі міста – цілком виправдана.

Головна відмінність хостелів від звичайних готелів полягає у тому, що у першому ви сплачуєте лише за місце для ночівлі, тож кімнату ви ділитимете з іншими постояльцями. Однак, більшість сучасних хостелів у Європі мають дизайнерський інтер’єр, ігрові зони, WiFi, кімнати для перегляду фільмів на великому екрані та за рівнем комфорту не поступаються хорошим готелям.

"City Hostel "Панорама Затишку" окупував увесь четвертий поверх торгового центру "Leon". Дванадцять номерів з шістьма, чотирма та двома ліжками витримані у традиціях європейських хостелів. На вибір потенційних гостей пропонуються кімнати двох типів – з усіма зручностями за принципом готельного номеру та такі, в яких є умивальники, а от душ та вбиральня – загального користування.

Серед очевидних переваг:

Зручне розташування. Усі визначні туристичні, адміністративні та бізнесові об’єкти сконцентровані в центральній частині міста, тож до них можна швидко дійти пішки.

Наявність кухні, повністю укомплектованої посудом. У хостелі є все, для того щоб приготувати їжу, не витрачаючи зайвих грошей у ресторанах. Окрім кухні є й їдальня, де можна поспілкуватися з іншими постояльцями, а також пральня, де можна випрати та попрасувати речі. Незабаром планується облаштувати кімнату відпочинку та зону для перегляду кіно.

Вільний WiFi. Окрім бездротового інтернету, планується, що відвідувачі хостелу зможуть брати напрокат ноутбуки або планшети за символічну плату.

Оскільки сусідами зверху у постояльців будуть відвідувачі клубу Panorama, вночі щоп’ятниці та щосуботи гості City Hostel зможуть слухати клубні треки, не встаючи з ліжка. Втім, в якості приємної компенсації відвідувачі хостелу отримуватимуть право безкоштовного входу до нічного закладу.

Цінова політика бюджетного молодіжного готелю – помірна та типова для закладів цього типу, вартість ліжко-місця становить від 100 до 150 гривень.

Забронювати місця можна онлайн або за телефоном, а сплачувати за ночівлю можна буде як готівкою, так і карткою.

У хостелах не буває сумно та одноманітно, це – оптимальний варіант для тих, хто подорожує наодинці, чи то навпаки – великою компанією, яка може за невеликі гроші окупувати просторий номер.

З другої половини травня "City Hostel "Панорама Затишку" відкриє двері для своїх перших постояльців, інформацію про наявність вільних місць можна знаходити на сайті cityhostel.in.ua.

Вікторія Рижова, Varosh.com.ua

Фото: Андрій Кирилюк

0 #