Життя

Чоловічі розваги: пейнтбол у Мукачеві

27 Травня 2013 12 858

Факт зброї в руках – змінює бачення на світ того, хто її тримає. Ще дужче – після кількох пострілів. Тим паче, коли мова йде не про насильство, а чистий адреналін, азарт і активний відпочинок.

Власне, так і виникла гра «пейнтбол». Звісно, у нього можуть грати й жінки, але ми відразу включаємо її до нашого списку чоловічих розваг у місті. Та починаємо з Мукачева, де, як виявилося, є дуже крута локація для гри у пейнтбол.

Майданчик пейнтбольного клубу «Тяпа» розташований під берегівським мостом. Потрапити до нього можна через відомий у місті lounge bar Infiniti (вулиця Фурманова).

Ігровий майданчик, завбільшки 80х40 метрів, огороджений сіткою, всипаний піском та тирсою, а також оснащений різними бар’єрами та оборонними конструкція.

Для особливого екстриму, щоб уявити себе героєм славетного фільму «Рембо», можна також використовувати під час гри територію штучного каналу.

Усю необхідну амуніцію та зброю вам видадуть. Єдине – не забудьте про зручне взуття.

Не переймайтеся: жилети та маски, а також зброя – сучасні та відповідні, аби, насамперед, убезпечити вас від травм.

У вартість гри – 100 гривень з людини – входить також вартість 200 куль, які відразу завантажуються в магазин зброї.

Гра супроводжується суддівським контролем. Перед кожним з раундів арбітр, за необхідності, додатково пояснює правила та перевіряє зброю.

Наша редакція випробувала майданчик особисто минулими вихідними. Ми грали 2 на 2. Оптимально ж – 4 на 4. Хоча за кожного з розподілів команд – інша тактика. Тому можна експериментувати.

Загалом нам дуже сподобалося. Оскільки це вже було під вечір, то ми вирішили пригоститися у ресторані закладу «Infiniti». Тут кажуть, що готові робити знижки (з понеділка до четверга), а також залюбки спланують ваш активний відпочинок на майданчику з святкуванням перемоги вже після гри.

Замовити сеанс гри можна за телефоном 050 717 67 60.

Вже незабаром у клубі планують організувати аматорську першість Мукачева, району або області.

Varosh.com.ua

Фото: Рома Кайман

0 #