Життя

Банний комплекс у Гостинному дворі “Чарда”: заради тіла та душі

24 Березня 2014 9 992

Руська баня, чан на травах та басейн з соленою водою – нові опції, які може запропонувати для відпочинку Гостинний двір "Чарда" в Ужгороді.

Банний комплекс відкрили лише місяць тому і запросили нас на екскурсію, тож переказуємо усе, що побачили на власні очі.

Новий відпочинковий будиночок розташований у кінці двору. Вам потрібно пройти повз корчму, ресторан, готель та літню терасу з дерев’яними альтанками. 

Розповімо коротко: у будиночку є простора парна, три басейни та чан. А також душ з дерев’яним відром-водоспадом та дві кімнати відпочинку. Є відкритий камін. Тепер перейдемо до деталей.


Парна


Сама баня побудована зі справжнього зрубу та оснащена новітнім обладнанням. Парна дуже простора та вміщає до 10 осіб одночасно. Є запашні дубові та евкаліптові віники.

Допоможуть зробити процес відвідування бані максимально приємним і корисним натуральні ефірні масла "Flora Secret". Кажуть, що результат їхньої дії можна відчути вже через 20 хвилин після початку застосування.

З ефірних масел запропонують кедрові, що усувають нервозність і неуважність; ялівцеві, що допоможуть зі стресовими реакціями та безсонням. М’ятні – усувають нервове перезбудження. А також з ялиці, що додає оптимізму та сосни, яка відновлює душевну рівновагу та знімає стрес.


Басейни


У банному комплексі є три басейни. Один передбачений для охолодження після бані, інший – після чану. І третій – великий – з соленою водою, що дуже корисна для здоров’я.

Температура у соленому басейні близько 27-28 С. Такі водяні ванни корисні, як для дорослих, так і для найменших дітлахів, адже солена вода має антибактеріальні властивості, корисна для верхніх дихальних шляхів та не подразнює очі, шкіру і слизові оболонки.

Є також дерев’яне відро-водоспад.


Чан


Купання в чані завдяки настоям лікувальної хвої та евкаліпту, які додають у воду, стає не лише екзотичним відпочинком, але й має оздоровчий, профілактичний та лікувальний ефект.

До слова, правильне купання у чані може навіть допомогти зменшити вагу.


Кімнати для відпочинку


Окрім бані, басейнів та чану, слід звернути увагу і на дві кімнати для відпочинку. Приємні кольори в інтер’єрі допомагають по-справжньому відволіктися. А відкритий камін створює відчуття домашнього затишку.

Загалом же особливість нового банного комплексу у тому, що є можливість винайняти його частинами: лише чан з басейном або лише баню з басейном. Утім, якщо замовляти його повністю, то це може стати чудовим місцем святкувань для тих, хто любить активний відпочинок. У "Чарді" кажуть, що у банному комплексі вже проходили Дні народження і особливою популярністю користуються дитячі, адже у штаті є аніматор.

До речі, все, що стосується меню та напоїв можна замовити у банний комплекс з ресторану або корчми. На території комплексу є й затишний мисливський будиночок, у якому можна повечеряти після бані та чану. 


Якщо ви хочете замовити баню до 6 осіб, то вам порадять дещо меншу – у готельному комплексі. Тут є також простора парна, басейн та не менш затишна, ніж попередні, кімната для відпочинку.


Акції


У банному комплексі "Чарда" діє кілька акцій.

"У нашій бані – не спіши!" – якщо ви замовляєте руську баню з понеділка по п’ятницю на три години, четверта година – у подарунок. А якщо чан на травах на дві години, третя година – у подарунок.

"От час пролетів! Наче нещодавно мився, а вже три місяці пройшло" – потрібно зібрати три спецвізитки після відвідування руської бані. Це дає можливість отримати у вихідні дні додаткову годину в подарунок.


ЦіниКонтакти:

Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #