Життя

5 елемент: новий розважальний центр в Ужгороді

16 Грудня 2013 14 663

Ужгородцям задля того, щоб подивитися сучасне кіно тепер не обов’язково їхати за 40 км. Зовсім нещодавно у місті відкрився розважальний центр "5 елемент".

Головна родзинка комплексу – це кінотеатр з сучасним цифровим обладнанням, що відповідає вимогам DCI і головне, тут вчасно показуватимуть прем’єри стрічок, що з’являються в українському прокаті. Сеанси будуть оновлюватися кожного четверга, як і по всій території країни.

Зала розрахована на 75 посадочних місць, розташованих таким чином, що з будь-якого сидіння можна комфортно дивитися фільм. Для перегляду картин у форматі 3D використовуються активні окуляри "Eyes3Shut", що не викликають втоми очей і головного болю. Безшовний перлюксовий кінотеатральний екран розміром 5.5х3 метри. Потужність основної акустики – 200 Вт, сабвуфер – 1200 Вт. Цифровий кінопроектор для показу фільмів в 2D і 3D форматі з роздільною здатністю 2048×1080.

Серед інших атракцій присутній роллердром, де година катання, незалежно від наявності роликів, коштує 30 і 40 грн, дитячий і дорослий квиток відповідно. Малеча може розважатися за ігровими приставками та симуляторами, де одна гра коштує 5 грн або пострибати перед Kinect за 10 грн. Ще одним приємним моментом для батьків буде дитяча кімната-лабіринт. В перспективі планують надавати послуги няні, що важливо для тих, хто хоче сходити в кіно і залишити дитя у надійних руках.

Наразі у кінотеатрі показують "Полярний рейс", "Капітан Філліпс", "Мінлива хмарність, місцями фрикадельки", "Паганіні: Скрипаль Диявола", "Однокласники.ru", "Прогулянки з динозаврами", "Хоббіт: Пустка Смога". Сеанси у кінотеатрі починаються о 10:00 ранку, останній близько 21:00 вечора. Вартість квитків від 30 до 70 грн.

Хоча, звісно, без нарікань відвідувачів не обійшлося. Перші кажуть, що окуляри досить важкі і дивно передають зображення, а отже за такої вартості квитка значно вигідніше поїхати у сусідні Мукачево та Львів на перегляд стрічок у 3D. Утім, аби переконатися так це чи ні, усе ж варто перевірити особисто.

Олександр Кіпа, Varosh

Фото: Микола Романовський

0 #