Головна Події Презентації Презентація віршів "Пошепки і вголос" Юлії Бережко-Камінської
Презентація віршів "Пошепки і вголос" Юлії Бережко-Камінської
Презентація віршів "Пошепки і вголос" Юлії Бережко-Камінської
Дата:
15 червня 2018
Час:
17:30 - 19:30
Місце:
Ужгород, Закарпатська обласна універсальна наукова біблоітека ім. Ф. Потушняка, пр. Свободи, 16
Ціна:
Вхід вільний

Член Національної спілки письменників України, переможниця всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів і фестивалів. Вірші Юлії Бережко-Камінської опубліковані в понад сорока колективних збірках та побачили світ шістьма авторськими книгами. 

Остання - "Пошепки і вголос" (вид-во "Український письменник", 2017 р.) - складається з нових творів філософської, любовної та громадянської лірики, а також вибраних віршів із попередніх збірок. Саме за цю книгу письменницю було номіновано на здобуття Шевченківської премії.

"Книга "Пошепки і вголос" із-поміж багатьох інших збірок сучасної вітчизняної поезії помітно й безсумнівно вирізняється високим рівнем майстерності представлених текстів, глибиною змісту, вишуканою, філігранною образністю і - що нині вкрай рідко - поєднанням найкращих традицій класичної поетичної школи із сучасними засобами художнього самовираження", - йдеться в анотації до видання.

11 червня 2018, пн, 14:20     0 230

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити