Головна Події Лекції kmbs idea days "Стратегічне лідерство: запуск змін в компанії"
kmbs idea days "Стратегічне лідерство: запуск змін в компанії"
kmbs idea days "Стратегічне лідерство: запуск змін в компанії"
Дата:
26 квітня 2017
Час:
18:30 - 20:30
Місце:
Ужгород, ILKO Gallery, вул. Кошицька, 28
Ціна:
200 грн

– Успішність запуску змін в компанії залежить від трьох речей – це життєздатність ідеї, що лежить в основі; дизайн процесу її втілення; культура впровадження тих самих змін. Система пручається змінам, і це природно. Від спроможності архітектора змін працювати з опором – не боротися з ним, а використовувати його енергію і направляти в конструктивному руслі, залежить успіх змін в принципі, – кажуть організатори події.

Якими є принципи "написання" сценарію втілення змін та на чому фокусуватися під час його реалізації при взаємодії з командою?

Ключові питання:

  • Яким чином запустити зміни в компанії?
  • Хто відповідальний за результат змін?
  • На чому фокусуватися під час втілення змін?
  • Дискусію будуватимуть на основі фільму "Хвиля" (2008 р.).

А якщо ви шукаєте шляхи професійного та особистого розвитку, відчуваєте потребу в якісних змінах та замислюєтесь над отриманням системної бізнес-освіти, запрошуємо вас на зустріч з kmbs. Формат зустрічі: неформальне спілкування за чашкою кави. Деталі та реєстрація тут.


ВОЛОДИМИР ПАВЕЛКО, викладач

Володимир має досвід проведення змін як в ролі керівника організації, так і в ролі зовнішнього експерта. 2010-2015 рік був директором МВА-програм Києво-Могилянської бізнес-школи, з вересня 2015 відповідає за розвиток міжнародної співпраці kmbs.

Навчався в Інституті міжнародних відносин IBR Steinbeis University Berlin; IMTA Bled School of Management, Slovenia; Adizes Institute, USA.

Більше 10-ти років працював в банківській індустрії, пройшовши шлях від менеджера фронт-офісу до керівника банку. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Викладає курси з Лідерства та Управління змінами.

17 квітня 2017, пн, 14:53     0 662

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити