Програма “Знайомтесь — бойові мистецтва!”

Мета заходу: популяризація бойових мистецтв, як одного із методів самовдосконалення, у тому числі, ведення здорового способу життя, покращення психологічної стійкості та духовного розвитку людини. Подія проводитиметься в рамках проекту "Екстремальні види спорту для кращого життя" Програми ЄІСП ТКС "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013".

Це буде унікальна подія для міста з огляду на поєднання різних видів бойових мистецтв та напрямків, що пов’язані з популяризацією здорового способу життя і активного проведення вільного часу. Так, окрім різних секцій бойових мистецтв міста та запрошених з-за його меж учасників, на заході у відвідувачів буде можливість познайомитися з такими напрямами активного відпочинку, як йога, історична реконструкція, здорове харчування, страйк-бол, тощо.

Програму побудовано таким чином, щоб відвідувачі виступали не лише глядачами, але могли й безпосередньо взяти участь у відкритих тренуваннях, поспілкуватися з тренерами та учасниками, спробувати особисто виконання різних прийомів, форм та технік, дізнатися більше про вид бойового мистецтва, який зацікавив.

Після ранкової інтерактивної частини заходу, де у відвідувачів буде можливість безпосередньо спробувати та відчути позитивний вплив бойових мистецтв, представники секцій продемонструють найбільш видовищні елементи своїх видів у вечірньому шоу.

Ще одним яскравим елементом буде завершення заходу — вечірнє фаєр-шоу та концерт гурту "Триста8ісім", який зі своєю запальною музикою стане чудовим підсумком денної програми, адже учасники гурту також практикують бойові мистецтва.

Організаторами заходу є Асоціація студентів-економістів Закарпаття, громадська організація "Ініціатива регіонального розвитку та транскордонного співробітництва" та Закарпатська обласна федерація кіокушинкай карате.

0 #