“Жадан і Собаки” в Ужгороді

Жадан і Собаки вирушають у масштабну мандрівку десятьма містами Сходу та Заходу України. Перша частина листопадового туру стартує 6 листопада з Харкова і продовжиться у Херсоні (7.11), Дніпропетровську (8.11), Запоріжжі (9.11), Кривому Розі (10.11); другий етап подорожі – Вінниця (13.11), Чернівці (14.11), Івано-Франківськ (15.11), Ужгород (16.11), Тернопіль (17.11) і завершиться у Луцьку (18.11).

В Ужгород колектив завітає вперше, щоб зігріти музикою своїх слухачів в найзахіднішому обласному центрі. Концерт розпочнеться 16 листопада о 20.00 в клубі Фантом (Замовлення столиків: 063 151 14 86; 099 736 97 62 – Олексій). Розігріватиме публіку ужгородський колектив Станція Лєнін, а після виступу Жадана і собак на вас чекатиме афте-паті від формації Chicarrones Shator. Завдяки підтримці університету відбудеться зустріч Сергія Жадана із студентами. Обговорюватимуть проблематику еміграції, та її наслідків. Відбудеться вона 16 листопада о 15.30 в приміщенні ректорату УжНУ. Вхід на лекцію безкоштовний.

Актуальна концертна програма буде насиченою, адже до неї увійдуть не тільки добре знайомі шанувальникам пісні. Також гостей чекає особлива місія: презентувати свіжі композиції, які нині записуються для нового альбому колективу, вихід якого запланований на весну 2016.

"Нам дуже важливо повертатися до тих місць, де нам було добре. Саме тому ми час від часу збираємо інструменти і вирушаємо містами своєї Батьківщини. Сподіваючись побачити тих, кого давно не бачили, і познайомитися з тими, кого ще не знаємо. Приємно, коли тебе десь чекають, приємно, коли твій приїзд для когось є важливим. Це велика відповідальність. Намагаєшся підтримувати в співвітчизниках любов, надію та віру. Чи, принаймні, просто не збиватися з ритму. Адже віра часто й тримається на ритм-секції", – так фронтмен проекту Сергій Жадан описує ідею подорожі.

Нагадаємо, що учасниками проекту Жадан і Собаки вже записано три альбоми: "Спортивний клуб армії", "Зброя пролетаріату" та "Бийся за неї". Гурт регулярно грає сольно та на фестивалях, зокрема у 2015 році дали концерти на Гогольфест, Західфест, Rock’n’Ball, Україна:разом на зліт! та багато інших.


Читайте також:

0 #