Ярмарок “Всі. Свої: дім та декор”

28 і 29 листопада більше ста компаній представлять у галереї Д12 предмети декору і меблі з натурального дерева, конопляний і лляний текстиль, керамічний посуд і вироби для дому ручної роботи.

"Коли ми просимо нових учасників розповісти про свій бренд, більшість починає з того, що працює з натуральними матеріалами, причому місцевого походження, ? розповідає автор ідеї і організатор Ганна Луковкіна. ? Я гадаю, це круто, що українські дизайнери створюють не лише гарні і якісні, але й екологічні речі".

Один із головних учасників ярмарку ? відома мануфактура DROMMEL. Компанія використовує у виробництві тільки натуральну сосну і тверду сталь. Причому деревина проходить ретельну обробку, тож меблі можна використовувати і в домашньому інтер’єрі, і в громадських місцях.

При цьому для багатьох брендів екологічність ? не данина моді, а головний принцип роботи. Наприклад, кияни з EcoPillow виготовляють гіпоалергенні ортопедичні подушки з натуральної бавовни і гречаної лузги, і навіть для упаковки використовують екологічні матеріали. "Деякі наші співробітники їздять зі своїми подушками навіть у відрядження, так звикли до комфортного сну", ? сміється директор Сергій Бондар.

Окремо на "Всі. Свої: дім та декор" буде представлений посуд. Іван Івасюк під брендом «Жменя глини» випускає унікальну кераміку. Його роботи ? суцільний експеримент із поєднанням матеріалів: джезви з ручками із яблуневих гілок, свічники з деревним грибом або чашки з вербовим капом. Вироби обпалюють, окурюють димом, обварюють у молоці з пшеницею за старовинним традиційним рецептом.

Шанує традиції й інша учасниця ярмарку: Марина Курукчі разом із сім’єю вже 5 років виготовляє національну кримськотатарську кераміку. На своїх виробах Марина відтворює старовинний аутентичний орнамент, який малювали її предки сотні років тому.

"Уся наша родина займається спільною справою, ? розповідає Марина. ? Я роблю посуд, чоловік допомагає, мама виготовляє кримськотатарські іграшки, старший син Амір продає вироби, а молодший син Рімал ? робить глиняні ґудзики. Кераміка задає ритм кожному дню нашого життя. Людина, яка купує мою кераміку, отримує не просто ємність для води або чаю, вона отримує емоції і почуття, тому що у кожного виробу, кожного орнаменту своє значення".

Ще більше унікального декору, меблів і домашнього текстилю, а також фудкорт і зони для відпочинку чекають відвідувачів маркету "Всі. Свої: дім та декор" 28 і 29 листопада з 11:00 до 19:00 у галереї Д12 за адресою вул. Десятинна, 12. Вхід вільний.

Додаткову інформацію про подію і її учасників можна знайти на сторінці.

0 #