Wings for Life World Run в Ужгороді

Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Учасники стартують одночасно по всьому світу, об’єднуючи 6 континентів. Серед бігунів – початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних візках.

У 2016 році Wings for Life World Run об’єднав 130 732 учасника 203 національностей, зібравши 6,6 мільйонів євро для єдиної цілі фонду Wings for Life – знайти методи лікування травм спинного мозку.

Унікальною особливістю забігу є те, що учасники біжать не до фінішу, а від нього. Автомобіль-кетчер (Catcher Car), який є "рухомою фінішною прямою", слідує за учасниками у заданому темпі. Для учасника гонка закінчується, коли його наздоганяє автомобіль-кетчер. Останні чоловік та жінка, яких наздожене автомобіль-кетчер, оголошуються глобальними чемпіонами.

Навіть ті, хто не мають нагоди пробігти в одному з офіційних місць проведення події, можуть долучитись і взяти участь в APP RUN забігу, використовуючи мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN.

Де б ви не були, з додатком ви біжите за власним маршрутом, але одночасно з усім світом, розділивши досвід втечі від віртуального автомобіля-кетчера.

– Якщо ви хочете пробігти Wings for Life World Run – App Run у веселій компанії місцевих шанувальників бігу, то запрошуємо вас до нашої команди U-Run, незалежно від дистанції, що будете бігти. Маршрут для Ужгорода вже у розробці, то ж слідкуйте за новинами. Також ви можете здійснити пожертвування на користь Wings for Life World Run. 100% внесків, отриманих від участі у забігу, допоможуть здійсненню основної мети фундації Wings for Life. Кожен крок, зроблений у Wings for Life World Run та з Wings for Life World Run APP – це крок у правильному напрямку: знайти методи лікування травм спинного мозку, – розповідають організатори.

Реєстрація в команду U-Run:

0 #