Wild Wild FEST (Програма)

Wild Wild Fest – перший закарпатський музично-велосипедний фестиваль! 

Програма: музика, велозаїзди, айкідо, йога, сухі фабри холі, вечірки, кінопоказ.

На території: їжа та напої за помірними цінами, кемпінг з охороною, котеджі, санітарні зони.

Що є? Готова зона для відпочинку, неймовірна програма і чудова природа.

Що потрібно? Підірватись і приіхати.


Детальна інформація:

* Квитки ви можете придбати на фестивалі чи попередньо у "Goriziana Caffe" (Корзо, 15) та Irish Pub "Egan" (Волошина, 38). Ціна за добу – 70 грн, за 2 доби – 100 грн; передпродаж: 50грн/70грн. При в’їзді на турбазу ви отримаєте стрічку-браслет, яка братиме участь у розіграші GoPro!

* Як дістатись? Ви можете потрапити на фестиваль, використавши громадський транспорт (залізничний вокзал та автовокзал), власне авто (на території турбази є паркінг) та велосипед. Відстань від Ужгороду становить близько 50 км.

* На території: кемпінг, котеджі, санітарні зони (душові та туалети), медичний пункт, охорона. Також на території фесту розміщені гастрономічні точки – їжа (вегетеріанська, закарпатська, європейська кухні); напої – травяні чаї, лимонади, сангрія, глінтвейн, мохіто та інші легкі напої; солодощі та справжня ужгородська кава.

* Діти: для малюків діє окрема територія з аніматором. Якшо діти хочуть взяти участь у велозаїзді, батьки повинні подбати про безпеку (шоломи та інші захисні елементи).

* Активності: під час двох фестивальних днів ви зможете послухати чудову музику від: Гуцул Каліпсо, Триставісім, Dakooka, Чаламада та Johnny rides band.

Також на нас чекають дві гарячі вечірки від Chicarrones Shator та TYSA FM.

На території розміщуватиметься jam stage – компактна сцена, де всі бажаючі музиканти зможуть імпровізувати.

А ще: кінопоказ від Олексія Уманського та його кінозалу ім.С.Кубріка, відкриті заняття з йоги та айкідо та флешмоб з сухими фарбами холі.

* Велопрограма: суперспуск з Полонини, гірський велоквест та 2 велопрогулянки у секретні лумшорські місцини.


0 #