Виставка медитативного живопису “Важливе починається зараз”

Ужгород, Indigo Shanti-Cafe, площа Петефі, 34 4 Жовтня 2019 - 4 Грудня 2019

У п’ятницю, 4 жовтня, о 16.00, в ужгородському Indigo Shanti-Cafe відкриється виставка медитативного живопису художниці Маргарити Сергєєвої. Експозиція має назву “ВАЖЛИВЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАРАЗ”.

Серія абстрактних живописних полотен уособлює початок нового етапу у творчості художниці.

Після п’ятнадцяти років активної діяльності “живописця-одиначки”, Маргарита вирішує кардинально змінити свій мистецький напрямок. Вона знаходить нове покликання у професії інструктора з медитативного живопису.

Цією виставкою художниця прагне звернути увагу глядача на важливість усвідомлення кожною людиною своєї місії та ролі у суспільстві.

Майбутня експозиція — це 13 картин у техніці абстрактного живопису тушшю, частина робіт довершена графікою — гелевою ручкою та художнім лайнером.

Локація створює свою атмосферу для виставки, інтер’єр гармонійно підкреслює і доповнює щирість та душевність, яку художниця вкладає у свої картини.

картина 2

***

Маргарита Сергєєва народилася 26 жовтня 1995 року у Донецьку. Навчалася у Донецькому художньому училищі. У 2014 році переїхала до Львова, вступила до Львівської Національної Академії Мистецтв. У 2017 році стажувалася за міжнародною програмою обміну в Академії Образотворчих Мистецтв у Вроцлаві. У 2018 році закінчила ЛНАМ із відзнакою і переїхала до Ужгорода. Художниця мешкає в Ужгороді, провадить активну творчу діяльність із соціальною складовою, працює у напрямку абстрактного живопису та рисунку.

Відкриття виставки: п’ятниця, 4 жовтня, 16.00.

0 #