Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" стартуватиме уже із 9 березня. Цього року збиратиме кошти для дітей із вадами зору. Всю фінансову допомогу буде витрачено на закупівлю медичного обладнання в офтальмологічне відділення Обласної дитячої лікарні.

В рамках акцій по всій Україні пройде марафон "Біжу заради здоров’я дітей", також організується "Містечко добрих сердець" на підтримку дітей з вадами зору. Крім того, у фінал акцій триватиме масовий збір коштів у всіх містах Закарпаття. Організаційною та волонтерською роботою зазвичай займаються закарпатські студенти. Тут співпрацю забезпечує Студентська рада Закарпатської області.


Довідка:

Всеукраїнський благодійний фонд "Серця до Серця" – благодійна організація заснована у 2006 році за прототипом благодійного фонду "Великий оркестр святкової допомоги", який понад 20 років успішно функціонує у Польщі.

Місія Фонду – допомога маленьким українцям шляхом надання їм в користування медичного обладнання, поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів України; розвиток волонтерського руху, виховання молоді у дусі небайдужості, відповідальності за своє оточення та майбутнє, сприяння набуття ними міжнародного досвіду та активної громадської позиції.

Діяльність Фонду реалізується шляхом збору благодійних коштів під час всеукраїнської щорічної акції. Акція, тривалістю 3 тижні, проходить одночасно у всіх містах України. 100% зібраних коштів йдуть на закупку медичного обладнання, попередньо визначеного лікарською радою. Лікарська рада складається із обласних профільних лікарів та збирається раз на рік для визначення обладнання згідно потреб кожної області.

Інформація: Ужгородський прес-клуб

0 #