Воркшоп: “Площа Петефі: як то має бути”

В Ужгороді продовжує працювати ініціатива «Площа Петефі: діалог у трьох частинах», що здійснюється у рамках проекту «Площ свобод», спрямованого на дослідження та осмислення практик використання площ у Чернівцях, Херсоні та Ужгороді.

В неділю, 8 жовтня, робота продовжиться воркшопом «Площа Петефі: як то має бути» з Мар’яною Куземською (Львів).

До участі запрошені активні представники громади, представники місцевої влади та бізнесу, що працює на площі Петефі.

Результатом воркшопу має стати означення проблемних моментів у процесах навколо площі Петефі, правильна організація комунікації між зацікавленими сторонами, за потреби – створення ініціативи / робочої групи, що візьме на себе функції посередника у процесі налагодження комунікації між владою, громадою і бізнесом.

Мар’яна Куземська – урбаністка, учасниця робочої групи зі створення культурної стратегії Львова, асистентка кафедри культурології гуманітарного факультету УКУ, екс-керівниця програми комунікації Інституту міста.


У вересні в історичній частині Ужгорода стартувала «грандіозна реконструкція» площі Петефі, що має тривати два роки. При цьому двічі не відбувся конкурс на реконструкцію комплексного благоустрою площі, а єдиний проект, викладений у відкритому доступі, викликав обурення ужгородців. Пізніше стало відомо, що реконструюватися за цим проектом площа не буде, і наразі там ведеться ремонт комунікацій. Проте офіційної інформації про роботи на площі Петефі та її майбутнє досі немає.

Одна з головних проблем Ужгорода – це відсутність діалогу як між владою та громадою, так і всередині самої громади. Перший крок до налагодження комунікації ми зробимо в рамках проекту «Площі свобод», спрямованого на дослідження та осмислення практик використання площ у Чернівцях, Херсоні та Ужгороді.

Минулих вихідних, 30 вересня вже відбувся перший етап проекту, що включав:

Проект здійснюється за координації CCA Foundation та підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

0 #