Виставка “Життя після життя”

2017 / Життя після життя

2018 / Життя, кохання, страх, духовність, смерть, воскресіння

Куратор: Петро Ряска

Учасники:

Kinder Album, Нікіта Кадан, Павло Керестей, Юрій Коваль, Павло Ковач (м), Сузанне Клаузен, Наталія Першина-Якиманська, Аліна Соколова, Олена Субач, Szuper Gallery, Володимир Топій, Любомир Тимків, Станіслав Туріна, Семен Храмцов, Наташа Шевченко

2015 – 2018 рр – Чорний Період Березневих Котів.

2017 / Життя після життя

Позаминулого року (2016) реалізовуючи Березневі Коти можна було почути запитання: це останні Коти? Хтось погоджувався, або заперечував, чи мовчав. Проект Книга, що презентував Березневі Коти у 2016 році провокував, щоб фестиваль мав крапку. Чи скористався фестиваль можливістю? І чи мусів? Можна припустити такий варіант розвитку, фестиваль Березневі Коти припинив своє існування, або вмер. Це уявна ситуація. Є цікавість, як живеться Котам, там?

2018 / Життя, кохання, страх, духовність, смерть, воскресіння

Візуальне мистецтво у форматі Березневих Котів 2017 та 2018 років течійно ввійшло можливо у термін «одноразового бієнале»? Так, як в 2017 році була частково перерва для художників-організаторів та їх глядачів, фестиваль продовжує існувати невідомо на якій енергії кожного наступного року.

Ідея проекту «Життя після життя» для 2017 року можна сказати, що відбулась на стадії духовній. Або нова, часова ситуація цієї минулорічної «духовності» провокує до теми «воскресіння» та «перезавантаження» в році дві тисячі вісімнадцятому. Життя, кохання, страх, духовність, смерть, воскресіння, як це все об’єднати?

Візуальна естетика творів Пі?тера Бре?йгеля-старшого (Селянського) та його життєвої позиції, можливо, може якось зібрати до купи складність, та багатогранність ідеї цьогорічних Котів.

P.S.: «Пітер Брейгель-старший (Селянський), жив близько 1525 —1569 рр., був одним з основоположників фламандського і голландського реалістичного мистецтва. У своїй творчості гостро критикував вади сучасного йому суспільства, обстоюючи народно-демократичний ідеал справедливості…»

Читайте також:

0 #