Виставка The Bike Shed у Лондоні

З 27 до 29 травня у Лондоні тривала виставка The Bike Shed. Наш фотограф Микола Романовський полетів до столиці Великобританії, аби подивитися як виглядає там мотокультура.

– The Bike Shed MC (motorcycle club) – люди, які починали з незначних модифікацій своїх мотоциклів на задньому подвір’ї власних будинків. Тепер, на їхньому заході Bike Shed London 2016 можна побачити сотні найкращих кастомів (custom made – виготовлений на замовлення) з Лондону та усієї Британії. Окрім своїх власних мотоциклів The Bike Shed демонстує мотоцикли як невеликих, так і більш відомих гаражів, що створює враження більше виставки, аніж байк-шоу.

Якщо раніше в кастом-культурі Великобританії були представленні такі види мотоциклів як кафе-рейсери (CafeRacer), флет-трекери (flat tracker), бобери (bobber) і скрамблери (scramler). то тепер тут все перемішалося і іноді важко охарактеризувати той чи інший експонат. Тут можна спостерігати певне поєднання олд скула з футуризмом, що свідчить про еволюцію данної мотокультури.

На заході було багато пар, як молодих так і літніх, а також цілих сімей з дітьми, що було досить незвично. Такий собі фест для пристарілих, або для сімей, яким не вистачило місця в парку неподалік. Жартую, насправді це признак мотокультури.

В Україні теж є подібний захід, це Kyiv Kustom Kulture Fest, але він поки єдиний. І відомі на весь світ гаражі є в Україні, але не дуже відомі у нас. Але є надія на те, що все буде добре, – ділиться враженнями Микола Романовський.

Varosh

Фото: Микола Романовський

0 #