Виставка Спиридона Павленка “Мелодія життя”

Довідково:

Павленко Спиридон Костянтинович народився 18 березня 1953 року в м. Одеса, в родині інженера-будівельника. Навчався в одеській школі, відвідував гурток малювання в обласному будинку піонерів. Закінчив школу в 1970 році, відслужив строкову службу в армії. Працював різьбярем по дереву.

З 1983 по 1993 р.р. працював у художньому фонді Одеси, монументальному цеху. Працюючи в колі видатних художників, знаходив для себе вчителів – майстрів живопису, акварелі, займався в майстернях Леона Ісааковича Курлянда, Євгенії Погорецкой.

З 1988 року почав брати участь у групових виставках. З тих пір все життя пов’язав з живописом. У 1993 році відбулася перша персональна виставка.

Провів 15 персональних виставок, багаторазово приймав участь у виставках Одеси та містах Закарпаття, республіканських виставках. Активно співпрацює з Закарпатської ОО НСХУ останні 20 років. Організував 12 пленерів в горах Закарпаття та на узбережжі Чорного моря.

Брав участь у монументально-декоративних розписах Кафедрального Спасо-Преображенського собору м. Одеса (розписи відзначені Державною премією України в 2010 р), Свято-Успенського Кафедрального Собору м. Одеса, церкви Св. Віктора, Будинку-дачі князів Гагаріних, почесного консульства Кіпру в Одесі. Працює як художник-монументаліст і в техніці живопису. Роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні і за кордоном.

Член Національної спілки художників України.

0 #