Виставка робіт Лесі Корж в арт-кафе “Voto”

Довідково:

Леся Корж – мисткиня з нового покоління українок, що плідно працює в різних видах мистецтва: в живописі та скульптурі, станковій та книжковій графіці. Займається художньою керамікою та гончарством, текстильними техніками та дитячою іграшкою, авторськими прикрасами та писанкарством.

Освіту художниця здобула в Ужгородському коледжі прикладних мистецтв ім. А. Ерделі та в Львівській національній академії мистецтв. З 2012 року є членом Національної спілки художників України. Учасник двадцяти керамічних та живописних симпозіумів та більше, ніж 50 всеукраїнських та міжнародних виставок.

Автор поетичної збірки "Ладо-день" (2012 р.), публіцистичних та мистецтвознавчих статей, досвідчений педагог з практичних художніх дисциплін, теорії й історії мистецтва та учасник наукових конференцій.

Леся Корж є лауреатом І премії Міжнародного молодіжного живописного пленеру в м. Перемишль (Польща); ІІІ премії Всеукраїнської виставки "Трієнале скульптури – 2008" та І премії Черкаської обласної виставки-конкурсу "Кохання. Вічна тема мистецтва – 2010".

Персональні виставки:

Твори художниці зберігаються в Національному музеї кераміки в Опішному, Національному музеї-заповіднику в Буші, ЗАТ "А/Т Глини Донбасу" в м. Слов’янськ, Хустській міській картинній галереї та в Черкаському обласному художньому музеї; приватних колекціях України, Польщі, Словаччини, Придністров’я, Угорщини, Франції, Австралії, США та Канади.

0 #