Виставка Надії Дідик “Стіл life” в арт-кафе VOTO

– "Стіл life" (still- life) – тихе життя речей, предметів у кімнаті, на столі, на вікні живуть своїм і моїм життям, передаючи ауру позитиву. Своєрідний світ образів та речей, що нас оточують у повсякденному житті – це джерело інспірацій моєї творчості. Гра світла, чистих кольорів, їхня декоративна гармонія є контекстом відображення побаченого. Складова творчого процесу – це феєрія кольорових співставлень, що викликає певні враження і емоції. Площина полотна стає територією, де акумулюються враження, відчуття, емоції залежно від замислу та колористичної побудови. Відомо, що колір і людська душа дуже споріднені. Мистецький погляд на цілісне усвідомлення світла, простору визначає об’єм, форму, фактуру а основне, настрій.

Надія Дідик (живописець, графік) нерідко застосовує модуляцію різних відтінків кольору, поєднаних із властивою їй експресією і любов’ю. Часом здається, що вона хоче бачити силу кольору в кожному тоні, уважно ставлячись до колористичних переходів і сміливо зіставляючи теплу й холодну гами. Внаслідок цього колорит творів Надії Дідик робить її мистецтво надзвичайно позитивним для сприйняття, барвисто-живописним, таким, що чуттєво проникає в наше життя, – каже Богдан Шумилович, мистецтвознавець.


Довідково:

Народилася у 1954 році у Стрию, Львівської області. У 1975 році закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, факультет "Моделювання костюму".

З 1985 року викладає у Коледжі мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту. Член Національної спілки художників України з 2003 року.

Виставки:

0 #