Виставка “Книга / Book”

— Проект "Книга" відбувається у форматі Березневих Котів та запрошує до участі створити художні витвори на папері, фіксованого розміру 80х60 см (вертикаль), подарувати ці твори для проекту. Від одного учасника, журі проекту відбере один твір. Всі відібрані твори створені на папері будуть підшиті в одну Велику Книгу, котра буде мати розмір теж такий, як розмір формату паперу, а товщина Книги залежатиме від кількості учасників. Традиційно Березневі Коти мають тему любові, кохання, еротики. Обмежень в техніці немає: графіка, малюнки, живопис, фото, колаж, тексти, ноти…

Прохання при створенні композиції на сторінці розміром 80х60 см, залишити з лівого краю 5 см для підшивки. На зворотньому боці паперу вказати інформацію: автор ПІБ, назва роботи, техніка виконання, рік виконання, текст при необхідності.

Проект "Книга" передбачає участь в ньому художників візуального мистецтва, поетів та музикантів. Один учасник один лист паперу. Поетам пропонується презентувати свою поезію текстами на цьому папері. Музикантам музику – нотами, тощо. Також до проекту долучаються диски з аудіо та відео матеріалами, котрі можуть бути монтованими на сторінці автора у Книзі, або експонуватись окремо.

Велика Книга буде експонована в галереї Коридор під час фестивалю Березневі Коти 25-27 березня в Ужгороді.

Дедлайн присилання попередньо фото робіт 4 лютого-9 березня. Самі оригінали творів присилати після позитивної відповіді організаторів. Останній термін присилання оригіналів для підшивання Книги: 15 березня, — кажуть організатори.

Автор ідеї проекту Книги: Руслан Тремба.

Контакт для участі в проекті Книга:

0 #