Виставка “Картини зі світу науки”

Знову і знову наука долає межі непізнанного, прагнучи дослідити нове і зробити невидиме явним. В процесі суто наукового документування об’єктів досліджень часто виникають зображення з навдивовижно естетичними художніми формами та структурами: абстрактні витвори мистецтва зі світу, зазвичай прихованого від неозброєного людського ока.

Вчені із понад 80 інститутів Товариства ім. Макса Планка спеціально для виставки надали фотографії із різних галузей наукових досліджень. Спектр застосованих технологій для отримання цих знімків дуже широкий: від звичайної фотографії за допомогою кольорової зйомки з використанням різного виду мікроскопів – світлова мікроскопія, растрова електронна мікроскопія, растрово-тунельна мікроскопія, – і до комп’ютерного моделювання.

Презентоване в Україні зібрання налічує 50 широкоформатних зображень.

Експозиція виставки "Картини зі світу науки" в Ужгороді стала можливою за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Експерта з питань кооперації в області наукових досліджень за завданнями BMBF пана Еріха Бістрікера, а також за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

 

0 #