Вистава “За двома зайцями”

У понеділок в Закарпатському муздрамтеатрі відбудеться вистава Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру "За двома зайцями" (режисер Євген Мерзляков) за п’єсою Михайла Старицького.

– Театр запропонує сміливу фантазію у знайомій історії про те, що кожен на цім світі мріє відшукати своє щастя. Сучасна музика, насичені пластикою акторські роботи, яскраві номери балету наполегливо запропонують глядачам не згадувати про перегляд однойменної кінострічки, а поринути у захопливу двогодинну театральну гру, анонсують мельпоменівці. Нині луганський театр переживає непрості часи, оскільки евакуйований в Северодонецьк. Гості з найсхіднішої області розраховують на підтримку закарпатських глядачів. Свого часу, в час ремонту свого приміщення, Закарпатський муздрамтеатр успішно гастролював у колег з Луганська, – кажуть в театрі.

Перед показом вистави, о 17:00, в театрі відбудеться зустріч з творчим складом луганського українського театру, де вони розкажуть про сучасне життя театру й нинішню ситуацію на Луганщині. Також під час цієї поїздки відбудеться ознайомлення гостей найсхіднішої області із родзинками Закарпаття.

0 #