Вистава “Він моя сестра”

– Любите посміятися від душі? Тоді ця постановка для вас. Шукаєте глибинну філософію життя? І це є в нашому спектаклі. Тому не важливо – чи був у вас складний трудовий день або приємне проведення часу, – приходьте і ви отримаєте масу позитиву і поживу для роздумів. Інтригує вже сама назва вистави: "Він моя сестра". Це робота про дружбу, чоловічу. Тільки ось за фактом – не такими простими виявляються відносини героїв. Чи це той друг, за якого варто віддати власне життя? А що якщо друг – не Він, а Вона? Заплуталися, чи не так?

Що ж. Але така головна мета вистави – змусити задуматися, зруйнувати сформовані у суспільстві стереотипи. Так, під обгорткою епатажності і скандальності можуть ховатися наповнені глибоким змістом людські відносини. А ще варто задатися питанням: якою може бути чоловіча дружба, коли чоловік – від природи жіночний?

Вистава "Він моя сестра" – це неабиякий сюжет, блискуча акторська гра, яскравий грим і красиві костюми, музика і танці. Все, що відбувається на сцені змусить вас задуматися: а що, якби таке сталося у вашому житті… Ви перегляньте постановку на одному диханні і точно порекомендуєте її всім своїм знайомим, – кажуть організатори.

0 #