Вистава “Попередні ласки” київського театру “Чорний Квадрат”

Київський театр-студія імпровізації "Чорний Квадрат" в Ужгороді вже вдруге у рамках всеукраїнських гастролів.

Творче об’єднання "Чорний Квадрат" — це не тільки театр-студія імпровізації, відома своїми шедевральними виставами, а ще й успішний тренінговий центр, професійне арт-агентство, сінема-продакшн.

З моменту заснування в 1991 році і до сьогодні "Чорний Квадрат" існує виключно завдяки ідейності своїх засновників та учасників!

Нескінченний пошук, прагнення до бідного театру, без домінування декорацій, костюмів, гриму — це від Єжи Гротовського. Якась майданна культура, естрадність, динаміка — від Бертольда Брехта. У результаті — живий, справжній театр. 

За дев’ятнадцять років роботи створені і показані більше 160 оригінальних і класичних спектаклів, розроблена імпровізаційна ігрова структура "Чорний квадрат", сформовані чудові акторські ансамблі.
Колектив є лауреатом міських, республіканських оглядів-конкурсів та міжнародних фестивалів. В активі театру 72 нагороди — дипломи, грамоти та призи в тому числі гран-прі, Перші премії, звання лауреатів, нагороди за акторську роботу тощо.

Кількість вистав у сезоні 2008-2009рр. — 88, з них 52 — на Великій Сцені (зал на 600 глядачів) і 36 — на Експериментальній (зал на 250 глядачів). Плюс гастролі! Оновлення аудиторії становить від 25% до 36% кожну виставу.

Репетиційні дні і ночі без сну, вибір найкращих варіантів, нескінченні пошуки себе — все це для Вас, наші улюблені глядачі! — розповідають організатори.

0 #