Віртуальна подорож із Владиславом Товтином “Ужгород крізь ХХ століття”

– Платформа Nomen продовжує цикл публічних розмов та освітніх зустрічей у місті Ужгород. На цей раз ми запрошуємо вас на зустріч з істориком Владиславом Товтином, який підготував для нас віртуальну подорож "Ужгород крізь ХХ століття". Яким бачили Ужгород його мешканці та гості в часи Австро-Угорської імперії, за Республіки та в радянський період – про це будемо говорити з Владиславом протягом трьох зустрічей. Перша частина нашої віртуальної подорожі крізь минуле століття буде присвячена Ужгороду в епоху Габсбургів, – кажуть організатори.

На початку 20 століття Ужгород був маленьким містом на околиці Австро-Угорської імперії. Чим він цікавив туристів? Де і як розважалися мешканці міста? Де дивилися кіно, у що вдягалися, як пили каву в готелі "Берчені"? Якими були найкращі готелі й ресторани Ужгородського комітату? Через історію повсякдення, архітектуру, культуру і побут ми спробуємо побачити, яким було наше місто понад 100 років тому.

Владислав Товтин – історик, закінчив Ужгородський національний університет. Займається культурним і гастрономічним туризмом у Карпатському регіоні. Учасник проекту "Відкриті екскурсії Ужгородом".

Квитки доступні тут.

0 #