Вихідні у Challenger

Кулінарний майстер-клас

28 грудня. Початок о 16.00.

– Під керівництвом професійного кухаря та бармена ресторану Honey діти приготують, засерверують, презентують два салати («Цезар» і фруктовий) та дитячий коктейль. І в кінці майстер-класу, звичайно, дегустація створених кулінарних шедеврів. А, хто захоче, то забере свої шедеври додому і пригостить рідних, – кажуть організатори.

У группі лише 9 місць.

Пишіть, дзвоніть і записуйтеся 066-262-77-47.


Кулінарний майстер-клас

28 грудня. 18:00

– А ви знаєте, що таке корисні солодощі? Якщо ні, то ми разом з Еcofood готові не тільки розповісти всі секрети їх виготовлення, а й навчити їх самостійно робити. Важливо! Діти приготують 9 цукерок з сухофруктів, які запакують у подарункову коробочку, і одну шоколадну цукерку, яку можна буде або з`їсти, або повісити на ялинку. Також, діти дізнаються багато цікавих фактів про шоколад, секрети роботи з ним, властивості та секрети компонування сухофруктів для цукерок. І вже наступного разу зможуть виготовити корисні солодощі самостійно на домашній кухні та навчити вас це робити, – кажуть організатори.

У группі лише 9 місць.

Пишіть, дзвоніть і записуйтеся 066-262-77-47.


КіноКлуб Challenger

29 грудня. 16:30

– КіноКлуб Challenger – це не тільки місце, де діти переглядають твори сучасного та класичного кінематографу, але і обговорюють його з досвідченим педагогом. Наша мета – дати дітям можливість побачити важливі речі і справжні цінності, навчити їх перестати соромитися і виражати свої почуття і думки, навчити бути терпимими до чужих думок, слухати і чути інших людей. Цієї суботи, о 16.30 переглядаємо фільм "Чарлі та Шоколадна фабрика", потім обговорюємо його і порівнюємо з книгою. Також потішімо дітей попкорном та соком, – кажуть організатори.

Вартість участі: 80 грн.

Попередній запис обов’язковий!

066-262-77-47


Прем’єра театрального гуртка Challenger "Різдвяна вистава"

30 грудня. 15:00 

– В креативному просторі Challenger перша прем’єра! Так, наша Різдвяна п’єса готова! І ми лише чекаємо вас, аби її показати! Ми підготували особливу історію про сучасних дітей, які дуже хочуть відчути смак справжнього Різдва. Проте, де його шукати? Звичайно, що в селі! Але чи зможуть різні покоління знайти спільну мову? Про це ви довідаєтеся в цю неділю, 30-го грудня, о 15:00 в креативному просторі Challenger. Декілька цікавих фактів: ми самі написали сценарій, підготували декорації та відібрали музичний супровід. Готуйтеся колядувати разом з нами, – кажуть організатори.

Вхід вільний.

Попередня реєстрація обов’язкова 066-262-77-47.


За подіями стежте тут.

0 #