Відкрита зустріч Free Svydovets

– Ініціативна група Free Svydovets разом з Bruno Manser Fond та Longo maï запрошують вас на відкриту зустріч та прес-конференцію, у зв’язку з приїздом міжнародної делегації на Свидовець.
15-16 березня 30 науковців із міжнародних екологічних організацій Global Witness, Fern, ClientEarth, репутацію яких поважають у всьому світі, відвідають Свидовецький масив, на якому планується будівництво мега-курорту.

Активісти з цих організацій розкажуть про свій досвід боротьби з мега-проектами на кшталт гірськолижного курорту "Свидовець", який хочуть збудувати в Карпатах.

Активісти сусідніх країн (наприклад, в Болгарії – гучна справа Save Pirin) розкажуть про їхній досвід схожої боротьби.

На прес-конференції екологи також розкажуть про негативний вплив будівництва курорту Свидовець на село Кваси Рахівського району. Наразі вченими визначено, що будівництво матиме вплив на воду, яку використовують в санаторіях курорту в Квасах.

Також активісти групи Free Svydovets наведуть довгоочікувані докази того, що за ідеєю будівництва гірськолижного комплексу Свидовець стоїть за будівництвом стоїть Ігор Коломойський. Відтак, актуальним є питання: якщо Зеленський є дійсно кандидатом Коломойського, чи підтримає він забудову Свидовця?
Прес-конференція для ЗМІ відбудеться 16 березня у сільській раді села Кваси (Рахівський район) о 18:00.
Місце уточнюється – пишуть організатори.

0 #