Відкрита лекція “Реінкарнація”

– Тема переселення душі широко представлена в кінематографі, науковій та художній літературі, знято силу-силенну науково-популярних програм та розважальних ток-шоу про реінкарнацію, оприлюднено безліч доказів та аргументів, як підтверджуючих це явище, так і спростовуючих його. Однак, не дивлячись на все це, досить небагато людей дійсно розуміють справжній механізм процесу реінкарнації. Хто реінкарнує? Які закони регулюють цей процес? Скільки життів кожен має прожити? Чи можна народитись в наступному житті твариною? Рослини мають душу? Чи можна пригадати свої минулі життя? Які наукові докази реінкарнації існують? Ці та безліч інших питань буде розглянуто на відкритій лекції Балакхілья даса на тему "Реінкарнація". Крім того, відвідувачі матимуть можливість навчитись простим і дієвим технікам медитації із мантрами. А також – задати особисті питання лектору, – кажуть організатори.


Про лектора:

Балакхілья дас – всесвітньо відомий знавець ведичної філософії, йоги та медитації. Вже понад 40 років він подорожує світом, проводячи семінари, лекції та індивідуальні зустрічі, і надихаючи сотні тисяч людей. У вересні Балакхілья дас на декілька днів завітає в Україну та дасть ексклюзивну лекцію на Закарпатті.


Записатися на лекцію можна за посиланням.


Доїзд на лекцію: для зручності відвідувачів буде організовано безкоштовний трансфер на лекцію і назад з Ужгорода, Мукачева та Сваляви. Реєстрація: 095-8250208, 067-2928583, 063-2199185.

0 #