Вегетаріанський майстер-клас в Ужгороді

В Ужгороді пройде великий вегетаріанський майстер-клас, на якому досвідчені вегетеріанці з усього Ужгорода поділяться улюбленими рецептами. А також розповідатимуть про особистий досвід переходу на такий тип харчування.

– Ми хотіли зібрати дуже різноманітних людей і показати їхній шлях до вегетеріанства. Адже, погодьтесь – змінити раціон харчування цих людей спонукало щось дуже важливе і значуще, але при цьому у кожного був свій шлях до цього, – ділиться задумом організатор заходу Ігор Сас.

Учасники-вегетеріанці подіяляться улюбленими рецептами до свят, а також своїми секретами у приготуванні. Страви підібрані таким чином, що на учасників майстер-класу чекає повноцінний ситний обід з першим, другим та десертом.

– Мене попросили на майстер-класі розповісти про спеції. Це моя велика пристрасть. Адже загалом смак страви залежить саме від прянощів, які ми туди покладемо. Я активно їх використовую у приготуванні їжі і навіть для лікування різних хвороб, ну хоча б таких як нежить, герпес, підвищена температура чи навіть зубний біль. Про це та багато іншого почуєте на майстер-класі, – інтригує одна з учасниць заходу Тетяна Жовківська.

Обов’язкова реєстрація за телефоном: (050) 970 16 49 (Катерина).

Участь у майстер-класі безкоштовна, але можна зробити благодійні внески.

0 #