Вечір джазової музики в Галереї Ілько

Електро-акустичний проект Андрія Арнаутова "Triangular Matrix" виконує музику в стилях ethnojazz, world music, trip-hop.

Андрій Арнаутов – відомий джазовий музикант, композитор, продюсер. Після закінчення навчання в Московському музичному училищі ім. Гнесіних переїздить до США. Свою кар’єру починає в Чікаго. Там йому пощастило грати з трубачем Роном Фріменом та барабанщиком Полом Вертіко. У Бостоні отримує освіту в одному з найпрестижніших музичних учбових закладів – у коледжі Берклі. Адміністрація Берклі надала Андрію повну стипендію на навчання. Що є великою рідкістю. Вчився у басиста Оскара Стегнеро. Під час навчання в Берклі Арнаутов встиг попрацювати з найвідомішими джазменами – трубачем Роєм Харгроувом та вібрафоністом Віктором Мендозою. Також співпрацював з піаністом Кеном Роудсом, з яким записав альбом "Noble Cause". Виступав з легендарним саксофоністом Арчі Шеппом, не менш відомим гітаристом Чарлі Бердом, скрипалем Вессером Клеменсом з барабанщиком Боббі Сенебрія, трубачем Менні Дьюреном, піаністом Хосе Рейесом. У 2004-му році викладає музику на Ямайці, де співпрацює з головою "Інституту Боба Марлі" Естором Блеком в створенні музичної програми. Влітку 2004-го року Андрій повертається до Києва. Ім’я Андрія Арнаутова асоціюється з його інтернаціональним колективом "Велентайн Квартет", в складі якого саксофоніст Гетц Грюнберг (Німетчина), барабанщик Олексій Фантаєв (Ізраїль), піаністка Наталя Лебедєва (Україна).

В Ужгороді Андрій виступить зі своїм новим проектом – TRIANGULAR MATRIX. Який відрізняється різноманітними джазовими стилями, сучасним і збалансованим звучанням.

Виступ відбудеться в перший день експозиції виставки творів всесвітньо відомого художника Віктора Вазарелі, засновника стилю op-art.

0 #