Вечір джазової музики – Debbie Cameron & Marc Bernstein

8 червня о 19:00 в арт-центрі "Галерея ІЛЬКО" відбудеться джазовий вечір за участі видатних виконавців зі США – саксофоніста Марка Бернштейна та вокалістки Деббі Кемерон.

Виступатимуть:

Debbie Cameron (Деббі Кемерон) – вокалістка, чиє виконання та інтерпретації сповнені правдивого розуміння музики. Вона почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report. Після того, як у 1980 році переїхала до Данії, Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені – Montmartre JazzHouse. Там вона виступала з такими виконавцями як Ben Webster і Dexter Gordon, і вдосконалила мистецтво надавати словам пісень їх справжньої емоційної сутності.

Marc Bernstein (Марк Бернштейн) – завжди грає з потужною енергетикою, спонтанною і інстинктивною, разом з тим, з великою концентрацією. Марк розпочав свою кар’єру в Брукліні, Нью-Йорк, як студент James Moody і Arnie Lawrence.

Після переїзду до Данії в 1995 році, Марк стає членом Kluvers Big Band і записує власні альбоми з такими музикантами як Billy Hart, Tom Harrell і David Kikoski.

У проекті також залучені Ігор Гнидин (барабани), Анастасія Литвинюк (фортепіано) та Міхал Ярос (контрабас), які завжди намагаються розширити формат стандартів. Все, що вони роблять – акцентують на відчутті єдності під час виконання.

0 #