Міжнародний десятиденний кінофестиваль в Ужгороді

театр ляльок "Бавка", Ужгород, площа Театральна, 8 1 Жовтня 2020 - 10 Жовтня 2020 11:00

З 1 по 10 жовтня 2020 року в Ужгороді, у театрі ляльок “Бавка”, пройде перший “Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF)”.

«Це буде свято кіно і відеоконтенту про гори, це професійний майданчик, де зустрінуться кінематографісти з усього світу. Унікальна фестивальна атмосфера надихне шанувальників гір та всього, що з ними пов’язано, до нових мандрівок Карпатами. Запрошуємо всіх відвідати перший Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF)!», – каже директор фестивалю Олександр Мерявчик.

Програмний координатор фестивалю Дмитро Грешко повідомляє, що конкурсна програма кінофестивалю передбачає шість розділів: повнометражні ігрові та документальні фільми, короткометражні ігрові та документальні фільми, анімаційні фільми та рекламні ролики. Оцінку конкурсних фільмів визначатиме журі – фахівці кіно і телебачення – продюсери, режисери, сценаристи, оператори, актори та кінокритики.

Posterpress1

Координатор фестивалю В’ячеслав Єгоров додає, що в рамках додаткових програм фестивалю пройдуть покази світового кіно гірської тематики, серії панельних дискусій, майстер-класи, творчі зустрічі з експертами світової кіноіндустрії та експертами гірського туризму.

Погляньте такожЗакарпаття кіношне: які фільми нещодавно знімали в області

Також організатори мають бажання провести промозаходи виробників спорядження для активного відпочинку та гірських видів спорту, фотовиставку-конкурс на тему Карпатських гір. Розважальна програма включатиме тематичні вечірки та інші спеціальні заходи. Крім того, у Мукачеві, Хусті та Берегові заплановано проведення показів фільмів-переможців фестивалю.

Погляньте також: Антоніо Лукіч: «Мої думки тихі» – авторське кіно про самореалізацію, покоління і невиказані слова

Засновник і організатор Кінофестивалю – Громадська організація «Закарпатська фільмкомісія», за підтримки Закарпатської обласної ради, Закарпатської обласної державної адміністрації та Ужгородської міської ради.

Програма заходів наразі формується, тому організатори запрошують всіх зацікавлених звертатися із пропозиціями та ідеями щодо партнерства за тел.: 0660229299.

Новини фестивалю – на офіційному сайті.

Varosh

0 #
# Карпати # кіно # ужгород # фестиваль