В Ужгороді пройде музичний квартирник “99 друзів Галича”

ALIVE terrace, Амфітеатр, Ужгород, вул. Орлина, 13 26 Серпня 2020 20:00

26 серпня, 20.00, ALIVE Terrace, музичний квартирник просто неба “99 друзів Галича”.

До нас їде Женя Галич!

Організаційні деталі. Квиток – 200 грн. Аби зарезервувати місце за столиком, внесіть додатково 400 грн. Цей депозит можете витратити і на цьому концерті, і на всіх інших заходах на ALIVE Terrace.

Дізнайтеся: Територія ALIVE в Ужгороді – неймовірні події, професійна сцена, студія музичного розвитку та цифрова освіта

Ось що пишуть організатори:

– Друзі, до нас їде Женя Галич – з піснями під гітару та відвертою теплою камерною розмовою просто неба!

Карантин всіляко намагається зіпсувати нам літо… Але ми не дозволимо. Ми маємо жити і відчувати, що разом зможемо все! Зможемо зібратися невеличкими сімейними компаніями і поспівати під гітару, заплющити очі і уявити, що ми на музичному фестивалі, або на довгоочікуваному open air… Трансформуємо концерти в квартирники.

Kvartgalych255

Друзі, Женя Галич, гітара, улюблені пісні, записки, задушевні розмови та наші люди.

Усі наші заходи проводяться із дотриманням усіх карантинних норм. І хоч цього літа ми не можемо гучно відриватися у натовпі людей, але ніхто не забороняє проводити вечори в майже домашній атмосфері в колі близьких друзів? Зробимо це літо – про наших людей і для наших людей!

Друзі! Оскільки кількість місць сильно обмежена, то зарезервувати столики та місця можете під час наших літніх вечорів на терасі та кінопоказів, а також за лінком тут.

Попереднє бронювання місця на квартирник Жені Галича коштує 200 гривень. Додатковий мінімальний депозит для розміщення за столиком – 400 гривень, який можна витратити не тільки на квартирнику, а й на будь-яких наших літніх вечорах на терасі та кінопоказах. Бонус до депозиту: 2 безкоштовних квитки на кіно просто неба.

Varosh

0 #
# ALIVE # концерти в ужгороді # що робити в ужгороді