Ужгородські бігуни пробіжать 1000 км за 85 годин, аби встановити рекорд України

Ужгород 21 Серпня 2020 - 24 Серпня 2020 07:00

В Ужгородському пресклубі відбулася пресконференція, де спікери розповіли про безперервну естафету “Uzhhorod Ultra 1000 km”. Захід організовує громадська організація “Ужгородський біговий клуб”. Дати: 21-24 серпня. Мета забігу – встановлення рекорду України в категорії “Спорт, масові заходи, вперше” – безперервний біг 85 годин та подолання відстані 1000 км.

Хоч естафета вже стартувала, але ще можна приєднатися. Дивіться деталі на сторінці у фейсбуці.

Ось що розповідають спікери про ідею естафети:

Микола Машіка, організатор Безперервної естафети Uzhhorod Ultra 1000 km, голова Uzhhorod Running Club, розповів, що естафета стартувала о 7 ранку, 21 серпня, а завершиться у День Незалежності, о 20.00, 24 серпня. Бігтимуть учасники без зупинок 85 годин.

Реєстрація учасників здійснюється електронно через соцмережі, зголосилося 50 осіб. Долучатися можна навіть у дні забігу. Увесь період працюватиме стартове містечко з організаторами та волонтерами. Uzhhorod Running Club запрошує також ужгородців реєструватися у групу волонтерів, їх завжди бракує.

Уляна Кононенко, організаторка Безперервної естафети Uzhhorod Ultra 1000 km, зауважила, що реєструють учасників від 18 років, якщо у віці 16-18 років, то необхідна згода батьків. Погодні умови повинні бути комфортними, учасники будуть забезпечені напоями та спортивним харчуванням, а також медичною допомогою.

«Одне коло – це 1,2 км. Зона, де бігтиме кожен учасник – пішохідна, нічого не перекривається і дискомфорту він не створює. Трохи переживаємо за нічні етапи. Це буде досвід і якщо все пройде добре, то можливо будемо продовжувати таку естафету», – каже Уляна Кононенко.

Юліанна Гудзь, учасниця Безперервної естафети Uzhhorod Ultra 1000 km, розповіла, що не тільки бігтиме сама, але й запросила свою маму і хлопця приєднатися до встановлення рекорду України.

«Не обов’язково бігти дуже велику відстань, коли кожен долучиться трішки, то в загальному може вийти результат, – каже Юліанна Гудзь, – Вірю, що у нас це вийде, є хлопці і дівчата з хорошою підготовкою. Будь-хто може долучитися, для кожного учасника ми підготували пам’ятний сувенір, на якому буде написано 1000 км, які він пробіг разом із друзями і знайомими».

Varosh

0 #
# біг