UTC 10 years of happiness and wandering

– 10-ть років. Як нікчемно мало, і в той же час як багато всього може змінитися в житті людей за такий, порівняно короткий, проміжок часу. Всі ми були ще зовсім юними і тільки починали усвідомлювати себе, коли народилося UTC. В той період ми могли пропускати заняття в унівєрах, забивати на шкоду для здоров’я і ще на багато важливих речей (іф ю ноу вот ві мін), але за першої ж нагоди, не вагаючись, вирушали будь-куди де звучала гучна музика. В той період вечірки були для нас всім і навіть більшим, лише вони розмальовували для нас сіру буденність міста у яскраві кольори. 

Утворення UTC це свого роду щасливий збіг обставин, однодумців і атмосфери, що панувала в Ужгороді у ті часи і під однодумцями тут слід розуміти не лише колаборацію безпосередніх учасників формації але насамперед тусовку тих хто був з нами від початку і ніс в собі частинку запалу. Cпитайте себе, як багато всього змінилося у вашому житті за останніх 10-ть років? Впевнені, багато, з рештою як і у нас. Ми дорослішали, залишали Ужгород, поверталися до нього, обзаводилися сім’ями, народжували дітей, змінювали пріорітети, інтереси та вподобання, подорожували та набиралися життєвого досвіду, але готові битись об заклад, дух авантюризму завжди жив десь всередині вас. Як говорить один трурейв-мемчик: "Once a raver – always a raver".

Разом ми зробили багато хороших речей! Саме місто змінилося за цей час, обростало новими закладами, наповнювалося новими людьми, новими ідеями, новими тенденціями, що є супер. Цього року випала чудова нагода знову зустрітись і відзначити потужну дату – десятирічча з моменту першої вечірки UTC. Це свято всіх тих, хто відвідував вечірки, хто зі злипаючимися очима тусив на афтерах, всіх хто приїздив до нас з інших міст, докладав зусиль, створюючи свято разом з нами, тих хто душею завжди був з нами, тому що ви і є UTC, – пишуть організатори.

0 #