У Палаці Ковнера в Мукачеві відбудеться суботник

Ратуша, Мукачево 1 Серпня 2020 09:00

1 серпня у Мукачеві відбудеться акція “У Палаці Ковнера треба прибрати”. Адреса: вул. Берегівська 62А. Якщо не знайдете, то збір біля Нової пошти №5. Участь у толоці – інвестиція у новий культурний простір у Мукачеві. Один із ідейних натхненників руху, співзасновник культурного середовища “Гелерея Святого Петра” – Петро Керечанин, .

Ось що пишуть організатори:

– За останні десять років у Мукачеві виникло перше культурне середовище під назвою “Галерея Святого Петра”. Його творці – Петро та Наталка – з іронією називають його “андеґраундний смітник”. Насправді, ця місцина є дзеркалом того, що ситуація з культурою глобально в країні (особливо в провінційних містечках) є патова, а ця будівля є символом та відображенням стану суспільних речей. Символ здеґрадованої культури – здеґрадована будівля архітектури класицизму кінця ХІХ ст., яка для більшості мешканців кварталу претворилася на громадський туалет. Благо, палацик ще не фатально закаканий. Тому ніхто не зупиняється на формі “галереї-смітника”. Є імпульс – з’являється бажання облагородити місцину. У перспективі цієї толоки є переТВОРення мистецького майданчика-смітника на мистецький осередок просто неба.

Kovner1

Чому варто прийти?

Бо треба прибрати заради поваги до навколишнього середовища, в якому живете. Як вдома. Зробити добру справу собі і своїм очам, щоб приємно було дивитися.

Ви зробите добру справу, станете частиною мистецького простору та його співучасниками. А ще розбавите щоденну рутину, адже мистецькі толоки – неабияка розвага. Ви потренуєте м’язи та силу волі, адже доведеться збирати сміття та деколи доведеться відчувати огиду.

Якщо не маєте змогу долучитися до толоки – можете допомогти матеріально. Організаторам потрібні лопати, віники, мішки для сміття (бажано не пластикові), буси з водіями для вивезення сміття, тощо.

1 cерпня 2020, Мукачево, вул. Берегівська 62А. Якшо не знайдете де це то збір біля Нова пошта №5.

Текст: Оля Стеблак.

Подія у фейсбуці.

0 #
# мукачево # сортування сміття