Тренінг “Журналістика толерантності”

– Ми пропонуємо 2-денну тренінгову програму в Києві для 20-ти працюючих журналістів та редакторів, перевага буде надаватись штатним працівникам регіональних видань. Тренінгова програма включатиме тематичні лекції від тренерів проекту, прес-конференцію на тему проблем однієї з меншин або вразливих груп населення та розмови-інтерв’ю учасників з представниками меншин та вразливих груп населення. Тренери: Альона Жук (Kyiv Post, журналіст), Марина Діденко (Терго, психолог). Серед учасників прес-конференції: Андріана Дороніна (трансгендер), Роман Лексиков (представник ЛГБТ-спільноти); в прес-конференції будуть брати участь також представники етнічних меншин та інших вразливих груп населення, їхня участь підтверджується і буде анонсуватись додактово. Дедлайн подачі заявок – 16 липня 2016 року, – кажуть організатори.

Після завершення тренінгу кожен з учасників зобов’язується підготувати та опублікувати статтю, що стосуватиметься основних проблем представників сексуальних, етнічних та інших меншин в Україні у своєму регіональному виданні.
Програма покриває витрати учасників на проживання та харчування (сніданок в готелі, обід та кава-брейк на локації тренінгу), а також відшкодовує учасникам з регіонів витрати на проїзд.

Щоб подати заявку на участь, надішліть листа з темою "Тренінг проекту Журналістика толерантності" на пошту Фонду Розвитку ЗМІ (mdfoundation2014@gmail.com) та заповніть анкету, що надійде у відповідь. Результати конкурсного відбору будуть оголошені протягом тижня після дедлайну подачі заявок.

Тренінг проводиться у рамках проекту "Журналістика толерантності" громадською організацією "Фонд Розвитку ЗМІ" у партнерстві з українською англомовною газетою "Kyiv Post". Проект проходить за підтримки американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.

0 #