Тренінг “Школа організаційного розвитку”

Розумієте потребу в постійному розвитку своєї організації та її членів? Плануєте проведення перереєстрації ГО, та не знаєте з чого почати? Донори хочуть побачити зовнішній аудит організації і ви на стадії питання «як це зробити»? Постійно в пошуках ресурсів для реалізації ідей та програм? Зрештою, що таке, власне, громадська організація та як нею управляти? Якщо ви нічого або майже нічого не знаєте про відповіді на ці запитання, то вам просто необхідно стати слухачами нашої Школи! — запевняють організатори.

Школа організаційного розвитку проводитиметься для громадських активістів, волонтерів, представників ініціативних груп та зареєстрованих організацій Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької областей – усіх, хто хоче осягнути основи організаційного розвитку.

У програмі Школи:

Для проведення майстер-класів запрошено провідних українських тренерів.

По закінченню школи, учасники отримають сертифікат.

Організатори забезпечують учнів школи роздатковими матеріалами, харчуванням, кавою-брейк та проживанням.

Оплату за проїзд забезпечує відправляюча сторона.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 25 березня 2015р.

Захід передбачає участь 30 представників ОГС зОГС Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської , Хмельницької, Чернівецької областей.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Перевага надаватиметься представникам малих міст, міст обласного підпорядкування, районів, сіл та селищ вказаних областей.

Місце проведення уточнюється і буде повідомлене учасникам-переможцям окремим листом.

Контактна особа – Елеонора Вишняк, телефон + 38 050 862 75 40, e-mail: cfcci@ukr.net

Довідково:

Школа організаційного розвитку проводиться ІСАР "Єднання" спільно з БФ “Центр громадських ініціатив” за фінансування Уряду Швеції та завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту "Платформа розвитку громадянського суспільства".

0 #