Тренінг про стосунки “Любити з відкритими очима”

"Відносини, що розглядаються з реальної, а не з ідеальною точки зору, відкривають нам очі на багато сторін дійсності. І немає нічого більш приголомшливого, ніж відчувати своє перетворення поруч з коханою людиною", Хорхе Букай.

– Як зустріти свою пару до 30, створити сім’ю після 30, зберегти її після 40 і бути щасливими у шлюбі після 50? Про це все на тренінгу про стосунки, який складений на основі книги "Любити з відкритими очима" всесвітньо відомого психотерапевта Хорхе Букая. В житті багато важливих аспектів, але, безперечно, відносини з партнером це один з найбільших ресурсів для щасливого та гармонійного життя, – розповідають організатори.

"Як би це не здавалось дивним, не настільки важливий характер партнера. Важливіше почуття захищеності, яке я відчуваю поруч з ним, і його благополуччя поруч зі мною, насолоду від близькості людини, яка дбає про те, щоб мені було добре, зауважує, що мені потрібно, і з задоволенням мені це дає. Це і є любов", Хорхе Букай.

Чи потрібен саме вам саме цей тренінг? Дайте відповіді на запитання:

– Тренінг допоможе розібратися в собі, розвіяти сумніви, перезавантажити сценарії, розморозити почуття і знайти порозуміння, незалежно від того чи в пошуках ви своєї долі чи ви разом півроку, чи більше двадцяти років, – кажуть організатори події.

"Закоханість – насправді – це наші відносини з самими собою, навіть якщо ми і вибрали якусь людину, щоб проектувати свої на неї свої почуття. Тоді логічно поставити собі питання: чому я вибрав саме цю людину? Що трапиться, якщо через деякий час він/вона покаже себе таким, яким насправді є, і це не співпаде з моїм ідеалом?", Хорхе Букай.

– Що ви отримаєте від участі в тренінгу? По-перше, краще зрозумієте себе і свої звичні ролі в взаємостосунках. По-друге, однозначно ви побачите та відкоригуєте установки, що заважають будувати гармонійні відносини. По-третє, зрозумієте, що є причиною конфліктів з коханою людиною і знайдете шляхи порозуміння один одного. Навчитеся виражати свої бажання, не маніпулюючи партнером, – розповідають організатори.

Для участі в тренінгу обов’язкова реєстрація за номером: 050 228 41 92.

Ведуча: Аніта Соскида, психолог, арт-терапевт, арт-тренер, пісковий терапевт, автор проекту "Створи себе сам", автор фестивалю жіночих практик "Єва-фест", практичний психолог обласного Центру здоров’я, ведуча тренінгів з саморозвитку.

0 #