Тренінг “Фінансовий менеджмент для культурних активістів”

На останній стратегічній сесії активістів культурного сектору в Ужгороді учасники просили провести тренінг з базової фінансової грамотності. Цьому нас не вчили ні вдома, ні в школі, а всім хочеться бути успішними і нарешті почати заробляти улюбленою справою. Будь ласка, проводимо. У рамках проекту "Громада, що навчається", де у нас передбачено купа освітніх заходів — заняття з урбаністики для дітей та дорослих "Школа ужгородця", 10-денний воркшоп "Основи фотообробки та відеомонтажу", 4 різних тренінги для активістів культурного сектору, вистава Андруховича "Альберт, або найвища форма страти" і ще купа всього цікавого.

Отже, фінансовий менеджмент. Мінімум теорії — максимум практики. Наш тренер — Рустам Ергешов із Тернополя, який сам організовує музичні фестивалі, засновник і керівник громадських організацій, активіст, тобто говорить з нами однією мовою.

Попередньо у програмі тренінгу:

Запрошуємо усіх активістів культурного сектору. Будь ласка, зареєструйтеся.

Заняття безкоштовне, і цей прекрасний факт забезпечує організація DVV International, ГО "Інтеграція та розвиток", бо проект "Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь" виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

0 #