Тиждень Києво-Могилянської бізнес-школи в Ужгороді

Щоб змінити систему, не потрібно змінюватися всім. Достатньо команди людей, які готові мислити ширше та відкривати нові обрії, як особистісні, так і професійні. Тільки за таких умов стають можливі стратегічні зміни у компанії, державі, світі. Вчитися – це не накопичувати знання, а змінювати життя, переконані ініціатори "Тижнів kmbs на Закарпатті" Агенція регіонального розвитку Закарпатської області.

Тиждень kmbs на Закарпатті – це 7 днів інтелектуальної напруги, що включають такі програми та події:

Ступінь інтелектуального занурення обираєте ви – від тотального, на усі програми та події Тижня, до участі в окремих навчальних форматах.

Дізнатись більше про "Тиждень kmbs на Закарпатті" та зареєструватись можна у менеджера Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Вікторії Присташ, тел.: + 38 (099) 279 27 79, victoria.prystash@kmbs.ua.

Через співпрацю з регіональними партнерами вже в шести областях України, Києво-Могилянська бізнес-школа системно реалізує свою програму "Develop Ukrainе" – задля підготовки професійних управлінців та формування спільноти лідерів, які забезпечать якісний розвиток країни.

0 #