SPA DAY від RAZOM

– 20 червня, у суботу, о 17.00 в улюбленому "Унгварському" відбудеться наша спа-зустріч у дівочій компанії. Цього разу ми будемо розслаблятися в унгварській купелі – чанові із мінеральною водою. Для наших змучених організмів дві години такого релаксу будуть справжнім подарунком. Ми дізнаємося все про цей вид відпочинку, нап’ємося корисної мінеральної водички, поспілкуємося. Після купелі ми випробуємо марроканське мило бельді від Марини Бабич, а також гідрофільне молочко для тіла.

А тепер те, про що дехто із вас просив минулого разу: продовження бенкету. Після воркшопу ви маєте можливість повечеряти в ресторані "Унгварського" – ми розробили три варіанти смачної вечері із келихом вина, а також залишитися ночувати в готелі, після чого насолодитися сніданком.

Одним словом, якщо ви хочете мати класний вихідний, відпочити від чоловіка, хлопця, нареченого чи дітей – вам до нас.

Для того, щоб вам було зручно, ми підготували кілька пакетів: сам воркшоп, а також можливість повечеряти, залишитися ночувати і снідати в "унгварському".

Вартість першого пакету (участьу воркшопі) – 250 грн;

Вартість другого пакету (участь у воркшопі + вечеря в ресторані) – 350 грн;

Вартість третього пакету (участь у воркшопі+вечеря у ресторані+ніч у готелі (2-3-4 місні номери) + сніданок у ресторані) –  550 грн, – кажуть організатори.


Як пройшов перший спа-день дивіться за посиланням.


Кількість місць обмежена. Реєструйтеся тут: lunchandtalkua@gmail.com

0 #