Соціальна акція “Міста Здоров’я”

Всесвітньо відома угорська фармацевтична компанія "Ріхтер Гедеон", заснована у 1901 році, відзначила в цьому році своє 112-річчя. Акція "Міста Здоров’я" в Україні проходить третій рік. Участь у соціальній акції вже взяли мешканці дев’яти міст.

Учасники акції "Міста Здоров’я" отримають спеціальні паспорти здоров’я, зможуть пройти безкоштовні консультації у лікарів різних напрямків – кардіолога, невролога, алерголога, педіатра та гінеколога, оцінити стан свого здоров’я та взяти участь у спортивних конкурсах і оздоровчих заходах.

На свято запрошуються родини, адже заняття знайдуться для кожного – і для дітей, і для дорослих. Буде працювати тренажерний зал, дитяча зона з аніматорами та спортивними тренерами, проведуть майстер-клас спеціалісти з фітнесу, кидання дартсу і запуску фрізбі, відбудеться чемпіонат з міні-футболу і конкурс дитячого малюнка.

Під час свята пройде майстер-клас спеціалістів по здоровому харчуванню, де гості зможуть спробувати нові корисні страви, занотувати рецепти та рекомендації. На гостей свята також чекає цікава лекція про здоровий спосіб життя.

0 #