Singleton (UKR) + Sergey Cane (rock dj-set)

Англомовний indie-rock гурт SINGLETON, переможець фестивалю Eurock Marathon у Берліні, вперше виступить в Ужгороді.

Завдяки красивому, чуттєвому та емоційному жіночому вокалу, потужному звуку і мелодійності, SINGLETON визнані одними з кращих інді-рокерів в Україні. І перше місце у щорічному великому змаганні серед 252 європейських молодих колективів Eurock Marathon Festival довело, що не лише в нашій країні.

Рівень гурту вже давно долає кордони і наповнює Європу своїм живим звучанням і треками на європейських радіо-станціях. Пісні SINGLETON про кохання, красу природи, шторми і океани, цінності, в які вони вірять і людей, яких люблять звучать на Radioeins Berlin і британському Amazing Radio (у шоу Майка Тейлора та Саймона Реймонда), на міжнародних CD-збірках, збирають схвальні відгуки в міжнародних блогах і музичних виданнях усього світу. Драйвова і вміла концертна подача також є відмінною рисою Singleton.

Перебуваючи в авангарді української незалежної сцени з 2004 року, Singleton мають великий концертний досвід в країнах колишнього СНД та в Європі. Учасники багатьох фестивалів, серед яких "Соседний мир", "Свірж", "Fight Fest", "Eurock Marathon", "Avantfest".

У 2009 рік гурт випустив дебютний EP "Storms" і відіграв тур по Україні на його підтримку. Перший повноформатний альбом "The High Seas" вийшов у листопаді 2010 року і отримав безліч позитивних відгуків та рецензій у зарубіжних і вітчизняних музичних виданнях.

Запросивши до свого складу другого гітариста, Singleton днями закінчили роботу над новим альбомом "Uncovered", випуск якого запланований на 21 вересня. Довгоочікуваний другий альбом був записаний звукорежисером Костянтином Костенко на студії "Комора", змастерований на американській Sterling Sound відомим інженером Greg Calbi і на студії FDR у Києві Ярославом Вільчиком. Зведенням нового альбому займався британський звукоінженер Барні Барнікотт, який співпрацював з Coldplay, Suede, Placebo, Kasabian, Arctic Monkeys, Editors, Stereophonics, UNKLE, Ladytron та іншими.

Як і з першим альбомом "The High Seas", робота над новим релізом велася за всіма правилами інді-року – своїми силами, без спонсорів, за підтримки фанів. Записати допомогла участь у міжнародній краудфандінг кампанії на IndieGoGo, де була зібрана початкова сума для цього. SINGLETON cтали одними з перших українських гуртів, що спробували такий шлях.

"За краудфандінгом майбутнє. Українці нарешті зможуть реалізувати свої незалежні проекти, не прогинаючись під систему, не випрошуючи грошей і не беручи кредити. А ті, хто жертвують гроші на подібні заходи, будуть відчувати себе причетними до неабияких проектів, – говорить Аліна Федорова, солістка SINGLETON. Цей альбом більш особистий і цілком виправдовує свою назву "Uncovered" – "неприкритий" – у ньому все "назовні".

Деталі та замовлення квитків за телефоном: (050 728 42 28)

Послухати гурт можна тут facebook.com/singletonband і тут singleton.com.ua

0 #