Серія семінарів з арт-терапії в Ужгороді

Майстер-класи з розкриття та виявлення творчого потенціалу, розвитку еко-свідомості та спілкування пройдуть в Ужгороді на екологічному фестивалі EcoDays.

– Метою арт-терапевтичного заняття є об’єднати учасників фестивалю і нагадати їм? що ми несемо відповідальність за нашу спільну Матір-Землю. Адже чистота навколишнього світу напряму залежить від чистоти внутрішньої і рівня свідомості, – пояснює вплив арт-терапії на свідомість та поведінку художній керівник проекту Світлана Сас.

В арсеналі арт-терапії дуже багато цікавих та оригінальних методик, кожна по-своєму допомагає вирішити поставлені цілі. А досвідчений інструктор допомагає краще розібратися в отриманих результатах. До того ж, кожний учасник у підсумку знаходить багато відповідей на свої індивідуальні запити.

– На одному з майстер-класів ми виготовляли колажі. В той період я відчувала якусь розгубленість, не знала за що мені братися в житті і як зрештою все встигати з напланованого. І мій колаж просто вилився у неймовірий зріз сьогодення, власних прагнень та приоритетів. Вийшла з заняття окрилена та головне побачила загальну картину того, що мене досі видавалося затуманеним, – ділиться власними враженнями одна з учаниць майстер-класів з арт-терапії.

Цього разу на учаників майстер-класу чекає виготовлення еко-іграшки з природніх матеріалів, малювання на великому форматі фарбами спільної картини, знайомство з метафоричними картами, інтуїтивне малювання мандал та головне розвитку екології спілкування між учасниками.

Розклад майстер-класів:

29 квітня (субота)

30 квітня (неділя)

Кожне заняття триватиме 2 години. Всі матеріали для творчості забеспечують організатори.

Вхід вільний, за бажанням учасників можна залишити добровільні внески.

Деталі можна дізнатися за телефоном: (068)370 43 21, Світлана.

0 #